تبلیغات
کسب درآمد با ارزهای دیجیتال - نحوه ارسال و دریافت بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم در بلاک چین
    
بسم اللّـه الرحمن الرحیم
لطفا برای مشاهده بهتر وبلاگ از مرورگر گوگل کروم استفاده نمایید.
پیام وبلاگ : اگر می خواهید درآمدی کاملا واقعی از اینترنت داشته باشید، مطالب این وبلاگ را با دقت مطالعه کرده و در سایتها و شرکتهای معرفی شده کمی تامل کنید و وقت خود را در سایتهای کلیکی و سایتهایی از این قبیل، که پیش تر اسکم و ماینینگ ویروس بیت کوین می باشند تلف نکنید. این وبلاگ به معرفی Airdrop، سایتها و شرکتهای معتبر با ریتینگ بالا و پرداخت 100 درصدی در زمینه کسب و کار الکترونیک با ارزهای دیجیتال می پردازد. اما با این وجود هیچکونه مسئولیتی نسبت به فعالیت کاربرانش در سایتهای معرفی شده ندارد.
تبادل للینک
 نحوه ارسال و دریافت بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم در بلاک چین

1) - آموزش دریافت بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم از دیگران

ابتدا در پنل کاربری خود روی گزینهRequest  کلیک کنید. فرمی به شکل زیر باز خواهد شد.

این آدرس را کپی کرده و در اختیار فرد یا سایتی که می خواهید از آنها ارز مربوطه را دریافت کنید قرار بدهید.

همچنین شما با کلیک بر روی عبارت View QR Code می‌توانید تصویر QR code مخصوص کیف پول انتخاب شده را دریافت کنید و در جای مناسب قرار دهید تا افراد بتوانند با اسکن کردن آن QR code به شما ارز مورد نظرتان را بفرستند.

در صورتی که قصد دارید مبلغ معین و خاصی بیت کوین، بیت کوین کش و یا اتریوم از شخص و یا اشخاصی دریافت کنید، بهتر است برای خود یک لینک پرداخت بسازید و برای آنها بفرستید و یا اینکه لینک را در سایت خود (سایت فروشگاهی و...) قرار بدهید. برای اینکار در فیلد Enter Amount مقدار ارز انتخاب شده را وارد کرده و یا معادل دلاری آن را بنویسید. سپس با وارد کردن توضیح در کادر Description روی دکمه Next کلیک نمایید. به این ترتیب یک لینک به شما داده می‌شود.

2) - آموزش ارسال بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم به دیگران

ابتدا برای ارسال بیت کوین، بیت کوین کش یا اتریوم به شخصی دیگر باید آدرس کیف پول (Wallet Address) او در اختیار شما باشد تا بتوانید ارز مورد نظر خود را ارسال کنید.

حال در پنل کاربری خود روی گزینهSend  کلیک کنید. فرمی به شکل زیر باز خواهد شد.

نکته 1: توضیحات وارد شده در قسمت Description چون برای همه قابل رویت است بنابراین نباید در آن اطلاعات مهم را وارد کنید.

نکته 2: در قسمت Transaction Fee اگر سرعت ارسال برایتان مهم نیست، گزینه Regular را انتخاب کنید. ولی اگر می خواهید ارزتان به سرعت ارسال شود گزینه Priority را انتخاب نمایید. به تبع با انتخاب گزینه Priority کارمزد بیشتری از حسابتان کسر خواهد شد.

در نهایت با کلیک روی گزینه Continue به صفحه تایید می‌روید که کیف پول شما، کیف پول مقصد و مقدار مبلغ ارسالی و کارمزد را نشان می‌دهد و می‌توانید با کلیک روی دکمه Send ارسال را تایید کنید.

 موضوع : آموزش ارسال و دریافت بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم در بلاک چین
 برچسب ها : کیف پول بلاک چین , کیف پول بیت کوین , 
کیف پول اتریوم
 نوشته های پیشین
              
کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد... طراح قالب .:: CRYPTOCURRENCY ::.